ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଫୁଡ ଡେଲିଭରି ବୟ COVID19 ପଜିଟିଭ !

ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଖାଦ୍ୟ ବିତରଣ ବାଳକକୁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଛି। ଗତକାଲି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ COVID19 ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଥିଲା, ସେମାନେ ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର, ଭିଏସ୍ଏସ୍ ନଗର ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନଗରରୁ।

ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ 36 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ପୁରୁଷ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଭୁତାଣୁ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଛି! ଏହି ଆଲୋଚନା ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ଫୋରମ୍ରେ ଚାଲିଛି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସରକାରୀ ସୂତ୍ରରୁ ଏହାର କୌଣସି ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇନାହିଁ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ, ବ୍ୟକ୍ତି ଲକ୍ଷଣ ପରି COVID19 ବିକଶିତ କରିଥିଲେ ଏବଂ 104 ହେଲ୍ପଲାଇନକୁ ଡାକିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଧିକାରୀମାନେ ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ, ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଫଳାଫଳ ବାହାରିଥିଲା ​​ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ COVID ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ କିଛି ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏକ ପିଜା ଡେଲିଭରି ବାଳକ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା ଜଣା ପଡିଥିଲା । ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଗୃହ ବିତରଣ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ସରକାର ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *